Pretraga

Ostali sportovi

Dominacija Teniske akademije Živković na TSIS prvenstvu

Dragan Jevremović 28.2.2021. Komentari

Teniseri Teniske akademije „Živković” osvojili su najviše plasmane na nedavno održanom Prvenstvu regiona TSIS-a (Teniski savez Istočne Srbije) za tenisere i teniserke do 18 godina. Turnir je održan na terenima njihove akademije.

U konkurenciji tenisera prvo mesto osvojio je Stefan Skobelev, koji je u finalu savladao kolegu iz kluba Mateju Miloševića rezultatom 2 : 0 ( 7 : 6, 6 : 3). Treće mesto podelili su Nikola Jović i Veljko Cvetković, obojica iz Teniske akademije „Živković”. Kod teniserki najbolja je bila Anja Stanković, kojoj je klupska koleginica Emilija Zdravković predala meč zbog povrede. Treća je bila Natalija Nikolić, takođe iz niške akademije.

Od prvog marta na terenima Teniske akademije „Živković” počinje glavni deo Dvoranskog prvenstva Srbije za tenisere i teniserke do 12 godina.